نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: فعلاً نه دولت و نه مجلس هیچ تصمیمی برای گران‌تر شدن سوخت ندارند.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی صبح پنجشنبه در شورای اداری شهرستان شاهین شهر اظهار داشت: امروز بهترین فرصت برای خدمت به مردم است چرا که عده‌ای به دنبال حاشیه سازی برای فرصت سوزی و وقت گرفتن از مسئولان در راستای کاهش خدمت به مردم هستند.
 
وی افزود: برای مثال برای بحث برکناری معاون سابق سیاسی وزارت کشور خیلی حاشیه ایجاد شد و این زیبنده نیست و این در حالی است که با تدبیر می‌شد که بهتر این اتفاقات حاشیه‌ای را مدیریت کرد.
 
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسائل حاشیه‌ای در سطح کلان نباید به جامعه کشیده شود و ذهن افکار عمومی را درگیر کند.
 
تولید 10 تن گندم در کشور
 
وی در ادامه با اشاره به کشت 10 تن گندم در کشور ابراز داشت: این میزان کشت ما را از واردات این محصول بی نیاز کرد.
 
حاجی دلیگانی با بیان اینکه نباید هزینه‌های کشاورزان دیر پرداخت شود، افزود: کشاورز باید در زمان مقرر هزینه خود را دریافت کند تا متضرر نشود.
 
وی همچنین با اشاره به اینکه در بحث رتبه بندی معلمان، عفاف و حجاب یا امنیت توسط مجلس و دولت کارهای خوبی صورت گرفته است، ابراز داشت: متأسفانه این اقدامات خوب منعکس نشده است.
 
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به علت بی توجهی به ساخت پالایشگاه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم امروز کسری بنزین در کشور داریم، ابراز داشت: در حوزه ساخت مسکن نیز عملکرد دولت قابل قبول نیست و انتظار جهاد ساخت مسکن در کشور را داریم.
 
کشور باید تبدیل به کارگاه ساخت مسکن شود

 
وی ادامه داد: بارها به وزیر مسکن و شهرسازی تذکر داده‌ایم که در زیر مجموعه خود برای حل مشکل مسکن مدیران را هماهنگی کند تا به صورت جهادی کشور تبدیل به کارگاه ساخت مسکن شود.
 
حاجی دلیگانی در ادامه با بیان اینکه نگاه مسئولان استان اصفهان بر اساس واقعیت هر شهرستان نیست، تصریح کرد: شهرداری شاهین شهر 155 پلاک از 1373 تاکنون از اداره ورزش و جوانان طلب دارد اما در این زمینه برای واگذاری این زمین‌ها اتفاق خاصی نیفتاده است.
 
وی با تاکید بر اینکه فعلاً نه دولت و نه مجلس هیچ تصمیمی برای گران‌تر شدن سوخت ندارند، گفت: صنعت خودرو سازی در حوزه کاهش مصرف سوخت باید به استاندارهای لازم دست پیدا کنند.
 
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار با بیان اینکه در مجلس در تلاش هستیم که قانون بیمه کارگران ساختمانی هم به سود کارگر و پیمانکار که یک تفاهم برد_برد باشد تهیه کنیم، افزود: به دولت پیشنهاد داده‌ایم با توجه به این منابع آزاد شده ارزی گشایش بیشتری در سفره‌های مردم ایجاد شود.

لینک کوتاه
دولت مجلس گرانی بنزین

اخبار مرتبط

نظرات شما