بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نظام بانکی سهم چشمگیر و خیره کننده ای دارد بر این اساس این بانک فقط در طی سه ماه نخست امسال 32 هزار و 596 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است .

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای عمل به اهداف خود و همسویی با برنامه های دولت توانسته گام های موثری در تسهیل ازدواج جوانان بردارد به طوری که طی فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری (1402) با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش بالغ بر 65 هزار و 171 میلیارد ریال بیش از 32 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط بیش از 362 فقره وام ازدواج در هر روز طی این مدت پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران همواره یکی از محورهای فعالیت و سیاست‌های اعتباری خود را پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری به منظور ترویج سنت حسنه و کمک به ازدواج جوانان قرار داده و بر همین اساس بخش قابل توجهی از بودجه اعتباری خود را معطوف به این حوزه کرده است.

بانک ملی ایران در همین مدت 26 هزار و 188 میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری به 43 هزار و 171 متقاضی پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است، این اعداد و ارقام بیانگر این است که بانک ملی ایران سهم عمده و نقش قابل توجهی در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط در شبکه بانکی برعهده دارد.

لینک کوتاه
تسهیلات ازدواج بانک ملی ایران وام های قرض الحسنه ازدواج

اخبار مرتبط

نظرات شما