برای متقاضیان چانگان‌های وارداتی چینی که اسفند ماه سال گذشته در سامانه تخصیص یکپارچه خودروهای وارداتی ثبت درخواست کرده و پیامک واریز وجه برای آنها ارسال شده است، می‌توانند واریز وجه خود را انجام دهند.

به گزارش نسیم اقتصاد، ایسنا نوشت: متقاضیان حائز شرایط خرید خودروهای چانگان وارداتی که در اسفند ماه 1401 در سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای وارداتی ثبت‌نام اولیه انجام داده بودند، طبق اولویت‌بندی صورت گرفته توسط وزارت صمت، برای اولویت‌های اول پیامک واریز وجه توسط گروه خودروسازی سایپا ارسال شده است.
 
امکان واریز وجه از ساعت 14 روز شنبه 13 خرداد ماه با مراجعه به سایت فروش سایپا به آدرس saipa.iranecar.com، فراهم شد.
 
موعد تحویل خودروها سه ماهه در نظر گرفته شده و قیمت خودروها قطعی است.
 
البته نکته حائز اهمیت این است که قیمت چانگان CS35 پلاس تیپ 2، 849 میلیون و 628 هزار تومان و چانگان CS35 پلاس تیپ 3، 904 میلیون و 470 هزار تومان توسط شورای رقابت مصوب و تعیین شده است؛ اما قیمت درج شده در بخشنامه فروش و ثبت‌نام به ترتیب برای چانگان CS35 پلاس تیپ 2، یک میلیارد و 114 میلیون و 419 هزارتومان و برای چانگان CS35 پلاس تیپ 3، یک میلیارد و 182 میلیون و 862 هزار تومان اعلام شده است.
 
باید در نظر داشت که قیمت مصوب شورای رقابت قیمت پایه است که سایر هزینه‌ها شامل عوارض قانونی شماره‌گذاری، مالیات نقل و انتقال و ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، هزینه اسقاط، حمل تا شبکه توزیع، کمیسیون فروش و سایر عوارض قانونی در آن لحاظ نشده است و بایستی به این قیمت پایه اضافه شود.


 

لینک کوتاه
خودروهای چینی وارداتی قیمت قطعی

اخبار مرتبط