رییس صنف جایگاهداران کشور گفت: هم اکنون حدود 90 درصد مردم کارت سوخت شخصی دارند و اگر استفاده کنند قطعا کارت‌های آزاد موجود در جایگاه‌ها فقط در مواقع اضطراری برای کسانی که کارت ندارند کاربرد خواهد شد و مشکلی نخواهد بود.

به گزارش نسیم اقتصاد، ایلنا نوشت: اسدالله قلیزاده اظهار داشت: از زمانی که طرح کاهش کارت‌های آزاد جایگاه‌ها در کل کشور اجرایی شده است شاهد روند افزایشی استفاده مردم از کارت سوخت شخصی در سوختگیری بنزین آزاد هستیم و همکاری خوبی بین مردم و پرسنل جایگاه‌ها انجام می‌شود.
 
وی افزود: از سال قبل هم این طرح در برخی استان‌ها خصوصا استان‌های مرزی با الگوهای بومی و تصمیمات محلی به صورت آزمایشی در حال اجرا بود ولی بعد از اینکه این مورد در مجلس تصویب و قانون شد به سراسر کشور تعمیم پیدا کرد
 
رئیس صنف جایگاهداران کشور گفت: استقبال خوب مردم و همکاری مناسب پرسنل در اقصی نقاط کشور خصوصا کلانشهرها و نقاط پرتردد و پرجمعیت بسیار امیدوارکننده است البته مشکلاتی نیز وجود داشت که ناشی از عدم اطلاع‌رسانی مناسب و ناهماهنگی بین مجموعه صنفی و مسئولان نفتی بود ولی با تشکیل جلسات فنی و کارگروه‌های لازم، نظرات بررسی و اولویت اول این بود که مردم بدون کوچکترین مشکلی سوخت دریافت کنند
 
وی تاکید کرد: با اعلام مسئولان شرکت‌های تابعه وزارت نفت هم اکنون حدود 90 درصد مردم کارت سوخت شخصی دارند و اگر استفاده کنند قطعا کارت‌های آزاد موجود در جایگاه‌ها فقط در مواقع اضطراری برای کسانی که کارت ندارند کاربرد خواهد شد و مشکلی نخواهد بود.
 
رئیس صنف جایگاهداران خاطرنشان کرد: بر اساس قانون مجلس، امسال لازم است استفاده از کارت آزاد جایگاه‌ها برای سوختگیری بنزین آزاد به حداقل ممکن برسد و با اتخاذ تدابیر صحیح مردم به استفاده از کارت سوخت شخصی ترغیب شوند. از ابتدای اجرای طرح نیز سعی کردیم انتقادات و پیشنهادات مالکان جایگاه‌ها و پرسنل که بار اصلی اجرای طرح روی دوش آنهاست و نیز مردم را به تصمیم سازان منتقل کنیم تا طرح در اجرا به خوبی پیش رود.
 
وی ادامه داد: بیشترین استفاده از کارت سوخت شخصی در سوختگیری بنزین آزاد توسط مردم تهران صورت می‌گیرد و روزانه این آمار در حال افزایش است و از همکاری خوب پرسنل و مردم تشکر می‌کنیم.
 
قلیزاده تاکید کرد: در تمامی جایگاه‌ها به ازای هر سکو حداقل یک‌کارت آزاد جایگاه وجود دارد که البته در استان‌های مرزی قواعدی بومی و طرحهای جانبی هم در حال اجراست که الگوی متفاوتی هم دارد
 
وی از مردم و مالکان و پرسنل جایگاه‌ها خواست هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایات خود را با شماره تلفن 09627 و 02177522678 مطرح کنند و مطمئن باشند که رسیدگی می شود.

لینک کوتاه
تهران کارت سوخت شخصی بنزین آزاد

اخبار مرتبط

تهران گرم‌تر می‌شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی روزهای آتی وزش باد شدید و گرد و خاک و... 18 مرداد 1402

نظرات شما