نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: مردم خواستار تثبیت و کنترل قیمت ها هستند تا بتوانند برای خود برنامه ریزی کنند.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از خانه ملت، سید سلمان ذاکر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از رئیس جمهور به دلیل واریز یارانه 400 هزار تومانی برای اقشار کم درآمد گفت: رئیس جمهور باید به فکر کنترل تورم، فعال شدن چرخه اقتصاد، بازارچه های مرزی، صادرات و تجار باشد تا بلایی که بر سر 45 هزار تومان آمد، برای یارانه های 400 هزار تومانی تکرار نشود، زیرا ارزش پول ملی کاهش می یابد.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مردم خواستار تثبیت و کنترل قیمت ها هستند تا بتوانند برای خود برنامه ریزی کنند، ادامه داد: یکی دیگر از خواسته های مردم شفافیت آرا است تا بدانند نمایندگان آنها رأی می دهند یا خیر؛ و اینکه پشتوانه رأی آنها چیست و آیا قدرت انتقال مشکلات مردم را دارند. از مجلس می خواهیم که شفافیت آرا نتیجه بخش باشد.
 
وی با اشاره به اینکه مردم خواستار در اولویت قرار گرفتن ساماندهی کارکنان دولت هستند، ادامه داد: مگر می شود در یک اداره کارکنان در زمینه دریافت حقوق، کارانه، اضافه کار و اهمیت شغلی با یکدیگر تفاوت داشته باشند؟ آیا این تبعیض و خیانت نیست؟/

لینک کوتاه
مردم تثبیت کنترل قیمت ها

اخبار مرتبط

نظرات شما