قرعه کشی دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید 6 محصول سایپا در هفته اول دی ماه 1400 انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت 8 روز دوشنبه، 6 دی ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از سایپانیوز، قرعه کشی دو طرح پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید 6 محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.آر، کوییک.اس، شاهین.جی، ساینا.اس و سایپا 151 با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

 
در طرح اخیر پیش فروش یک ساله سایپا 97 هزار و 488 نفر شرکت کردند که 96 هزار و 282 نفر واجد شرایط شناخته شدند.
 
ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 7 هزار و 500 خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، 15 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.
 
در این طرح هزار دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار و 100 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار و 100 دستگاه کوییک.آر، هزار دستگاه کوییک.اس، 2 هزار و 700  دستگاه ساینا.اس و 600 دستگاه سایپا 151 عرضه می شود.
 
همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا 28 هزار و 287 نفر شرکت کردند که 27 هزار و 895 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.
 
ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 3 هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، 6 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.
 
در این طرح 500 دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این 500 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، 250 دستگاه کوییک.آر، 500 کوییک.اس، هزار و 50 دستگاه ساینا.اس و 200 دستگاه سایپا 151 عرضه می شود.
 
اسامی منتخب دو طرح پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا -دو شنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت 8 روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.
 
گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین دو طرح پیش فروش، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

لینک کوتاه
اسامی منتخبین قرعه کشی سایپا

اخبار مرتبط

نظرات شما