شاخص کل بورس با افزایش اندکی مواجه شده است اما وضعیت بازار متعادل است.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از مهر، شاخص کل بورس با رشد حداقلی 8814و احدی مواجه شده است، بیشترین تأثیر بر شاخص کل را نمادهای شپنا، فولاد و شستا بر شاخص کل از خود بر جای گذاشتند.
 
در یک ساعت و 37 دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد 2,563 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین هفتگی، 45 درصد و نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین ماهانه 12 درصد افزایش داشته است.
 
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش 1,969 میلیارد تومان را نشان می‌دهد. اما امروز 78 میلیارد تومان ورود نقدینگی انجام شده است.
 
برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 787 میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. اما امروز 544 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت خارج شده است. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.
 
ارزش صف‌های خرید 232 میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی 62 میلیارد تومان افزایش داشته است. از سوی دیگر ارزش صف‌های فروش با کاهش 59 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده 186 میلیارد تومان قرار دارد.

لینک کوتاه
رشد شاخص کل بورس

اخبار مرتبط

نظرات شما