مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: خودروهای سواری بالای 2500 سی سی و موتورسیکلت‌های بالای 250 سی سی نیز با مصوبه‌ای که در قانون بودجه 1402 وجود دارد، به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از صدا و سیما، سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: احصا و تعیین تکلیف کالاهای تملیکی، کد دار کردن آنها و تخصیص کد شناسه و کد رهگیری به این اموال، در راستای شفاف سازی عملکرد سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در دست اجراست تا بتوانیم به هدف شفاف‌سازی در روند امور و فروش املاک تملیکی دست پیدا کنیم.
 
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: با مصوبه‌ای که در قانون بودجه امسال وجود دارد، یکی از معضلات اساسی در حوزه ماشین‌های سنگین که در گمرک‌ها و بنادر کشور به جا مانده بود، به این سازمان سپرده شده تا تعیین تکلیف شود.
 
وی گفت: همچنین خودروهای سواری بالای 2500 سی سی و موتورسیکلت‌های بالای 250 سی سی نیز با مصوبه‌ای که در قانون بودجه 1402 وجود دارد، به زودی تعیین تکلیف می‌شود تا قدم بزرگی برای حفظ حقوق مردم و بیت المال به منظور افزایش درآمدهای غیر تورمی برای دولت فراهم شود.

لینک کوتاه
خودروهای خارجی تعیین تکلیف خودروهای سواری

اخبار مرتبط

نظرات شما