اکبر نیکزاد با اعلام اینکه بیش از 311 هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاها توسط بنیاد مسکن در حال احداث است گفت: 28 هزار واحد مسکن نهضت ملی، بهمن‌ماه سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از وزارت راه و شهرسازی، اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها که توسط آن بنیاد در حال احداث است به ارائه آمار پرداخت و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مجموع در شهرهای و روستاهای کشور در قالب طرح نهضت ملی مسکن حدود 311 هزار واحد را در دست ساخت دارد.
 
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: هم اکنون 202 هزار و 150 واحد نهضت ملی مسکن در روستاها و حدود 97 هزار و 492 واحد در شهرها توسط بنیاد در حال ساخت است. همچنین بنیاد مسکن در همکاری با شهرداری احداث 11 هزار و 230 واحد را نیز در بافت فرسوده شهر تهران آغاز کرده است.
 
نیکزاد مجموع واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها و بافت فرسوده شهر را که توسط بنیاد در حال ساخت است بیش از 311 هزار واحد برشمرد.
 
وی تصریح کرد: در برنامه است تا در بهمن ماه سال جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی 28 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی احداث شده توسط بنیاد مسکن بهره‌برداری شود.

لینک کوتاه
مسکن نهضت ملی وزارت راه و شهرسازی

اخبار مرتبط