مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با صدور مجوز احداث جایگاه‌ها از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور، امضاهای طلایی برای احداث جایگاه‌های سوخت، حذف خواهد شد.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از ایرنا، جلیل سالاری امروز در مراسم رونمایی از زیرساخت‌های ایجاد شده در راستای تکالیف قانونی ابلاغی به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه تامین سوخت کشور و مراسم اربعین در حال انجام است، افزود: در حالی که بر اساس تکلیف قانونی باید یک میلیون و 464 هزار خودروی عمومی باید تبدیل می‌شد، اما تنها حدود 40 هزار خودرو تبدیل شده بود.
 
وی ادامه داد: در بخش‌های دیگر نیز مشکلاتی وجود داشت و تصمیم گرفتیم مکاتبات را کنار گذاشته و نشست با سازمان‌های بیرونی برگزار شود.
 
سالاری تاکید کرد: به‌تدریج تفاهم بین سازمان‌ها ایجاد شد تا این 5 طرح اجرایی شود.
 
وی با بیان اینکه هنوز چند موضوع دیگر باقیمانده، گفت: در تلاشیم تا سریع‌تر به نتیجه برسد.
 
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران افزود: همدلی و هماهنگی بین دولت و مجلس کمک کرد تا این دستاورد که یک وظیفه قانونی بوده به نتیجه برسد.
 
به گفته سالاری، با این اقدامات امضاهای طلایی برای احداث جایگاه‌های سوخت، حذف خواهد شد.
 
وی به تامین پایدار سوخت موردنیاز کشور تاکید کرد و گفت: سوخت‌رسانی در سراسر کشور در حال انجام است.
 
سالاری با بیان اینکه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت توسعه‌ای شده است، افزود: می‌توانیم سرمایه‌گذاری و مشارکت کرده و در زمینه‌های بین‌المللی مانند سوآپ وارد شویم.

لینک کوتاه
امضاهای طلایی جایگاه‌های سوخت کشور

اخبار مرتبط

نظرات شما