سخنگوی وزارت صمت گفت: منتخبان رزرو خودرو تا ششم تیر ماه برای واریز وجه فرصت دارند و برای آنها خودرو در نظر گرفته شده است، بنابراین نگران نباشند.

به گزارش نسیم اقتصاد، امید قالیباف در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد مشکل برخی از منتخبین ذخیره (رزرو) برای انجام فرآیند ثبت نام نهایی در سامانه یکپارچه قرعه کشی خودرو، اظهار کرد: در حال حاضر سامانه مربوط به گروه خودروسازی سایپا دچار اشکال شده که این شرکت قول داده در اسرع وقت مشکل را حل کند.
 
سخنگوی وزارت صمت گفت: منتخبان نگران نباشند تا ششم تیر ماه برای انجام فرایند نهایی ثبت نام و واریز وجه برای دریافت خودرو فرصت وجود دارد.
 
قالیباف افزود: حدود 66 هزار نفر منتخب رزرو هستند که تاکنون برای آنها پیامک ارسال شده و یا در حال ارسال است که پس از دریافت پیامک به سایت خودروسازی که برنده شدند مراجعه و تکمیل وجه کنند.
 
وی در مورد منتخبان اصلی نیز تصریح کرد: 125 هزار نفر به عنوان منتخب اصلی ثبت نام شدند و واریز وجه انجام دادند.
 
به گزارش مهر، بر اساس اطلاعیه روز 25 خردادماه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو وابسته به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با توجه به اتمام فرصت واریز وجه منتخبین اصلی، تمامی منتخبین ذخیره (رزرو) اولین مرحله قرعه کشی از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو که نام آن‌ها در این سامانه اعلام شده، می‌توانند از امروز (شنبه 28 خرداد 1401) با مراجعه به سایت‌های فروش شرکت‌های خودرو ساز، نسبت به انجام فرآیند ثبت نام نهایی و واریز وجه اقدام کنند.
 

لینک کوتاه
منتخبان رزرو خودرو واریز وجه

اخبار مرتبط