وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است، گفت: با اجرای سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق 1404 باید به افق‌های آینده بانک نگریست و از دستاوردهای آن سخن گفت.

 به گزارش نسیم اقتصاد، دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق 1404 که عصر امروز سه‌شنبه سوم خردادماه همزمان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سالن همایش‌های بانک سپه برگزار شد، با تقدیر از زحمات انجام‌شده در طراحی، اجرا و مدیریت این سیستم، آن را نماد موفقیت بانک سپه در انجام مأموریت‌های محوله از سوی دولت و ساماندهی بانک‌ها دانست.
 
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در مدت‌زمان اجرا و نهایی شدن ابر پروژه ادغام، گفت: بانک سپه در ایفای مسئولیت خطیر ادغام، سربلند و موفق بوده و توانسته با اتکا به تجربیات حاصل در زمان ادغام، آن را در قالب سیستم یکپارچه بانکداری، طراحی، اجرا و عملیاتی کند.
 
 وزیر امور اقتصادی و دارایی از پیگیری‌های انجام‌شده دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در خصوص طراحی و اجرای اولین سیستم متمرکز بانکداری، تدوین سند تحول راهبردی بانک سپه در افق 1404 را  نمادی از صرف فعل خواستن و توانستن عنوان کرد.
 
دکتر خاندوزی اقدامات انجام‌شده در خصوص طراحی سیستم یکپارچه بانکداری در این بانک را فراتر از مسئولیت‌های اقتصادی و مالی آن دانست و تاکید کرد: با اجرای این سامانه و سند تحول باید به افق‌های آینده بانک سپه نگریست و از دستاوردهای آن سخن گفت.
 
وی با تأکید بر نقش و جایگاه بانک سپه در رشد و بالندگی اقتصادی، برنامه‌های این بانک را در مسیر  پیشبرد سیاست‌های دولت و نظام عنوان و از مدیران و کارکنان بانک سپه قدردانی کرد.
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی این چشم‌انداز را در مسیر دستیابی به اهداف کشور و رشد اقتصادی دانست و بانک سپه را بانک پیشرو در اجرای مصوبات دولت مانند ارائه تسهیلات خرد به مردم بدون دریافت تضامین و... یادکرد.
 
 
 
 
 

لینک کوتاه
بانک سپه مصوبات دولت بانک سپه طراحی و اجرا سیستم متمرکز بانکداری

اخبار مرتبط

نظرات شما