مجتمع پتروشیمی کیمیای بندرامام در سال گذشته با تولید 900 هزار تن انواع محصولات، توانست با دستان پر توان متخصصان داخلی، فراتر از پیش بینی‌ها به وظیفه تولید خود عمل کند.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، مجتمع کیمیا که یکی از مدیریت‌های فنی و تولید پتروشیمی بندرامام محسوب می‌شود، در سال 1400 با تولید قریب به 900 هزار تن محصولات موفق شد، 93 درصد برنامه تولید را محقق کند و عملکرد خود را مطابق با سیاست کلان شرکت در راستای اهتمام حداکثری در امر تولید به منصه ظهور برساند.

 
این در حالیست که تمامی واحدهای مجتمع کیمیا به تبع برنامه‌های بروزرسانی فرآیندها و رفع نقاط با ریسک بالا، تعمیرات اساسی موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشتند و تلاشگران پتروشیمی بندرامام توانستند در این مجتمع فراتر از پیش بینی‌ها عمل کنند و علاوه بر حرکت عظیم نوسازی واحدها، وظیفه تولیدی خود را به نحو احسن به مرحله اجرا برسانند.
 
گفتنی است این عملکرد تولیدی کیمیا باعث شد تا این مجتمع، در مجموع 20 درصد از سود خالص پتروشیمی بندرامام را به خود اختصاص دهد و همچنین رتبه نخست به لحاظ تحقق تولید نسبت به برنامه را کسب کند.
 
مجتمع فنی و تولیدی کیمیا دارای محصولاتی همچون MTBE، سود سوز آور، گاز کلر، اسید کلریدریک، آب ژاول، اتیلن دی کلراید، وینیل کلراید منومر و نمک است.

لینک کوتاه
تولید پتروشیمی بندرامام مجتمع کیمیا

اخبار مرتبط

نظرات شما