خودرو در بازار همچنان با افزایش قیمت همراه است. برخی کارشناسان معتقدند در رابطه با افزایش قیمت هیچ اقدامی از طرف دولت صورت نگرفته است.

به گزارش نسیم اقتصاد، قیمت خودرو صفر داخلی در روز 29 فروردین 1401 با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغیراتی همراه است.
 
قیمت خودرو صفر داخلی امروز 29 فروردین 1401 در بازار ایران به شرح زیر است:
 
خودروی پراید 111 به 200 میلیون تومان رسید. پراید 131 نیز به قیمت 168 میلیون تومان رسید.
 
خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل 1400 هم‌اکنون در قیمت 475 میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی به 368 میلیون تومان رسید.
 
قیمت خودروهای پرطرفدار
 
نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به 312 میلیون تومان رسید.
 
پژو 206 تیپ دو به قیمت 286 میلیون رسید. پژو 206 تیپ پنج به 335 میلیون تومان رسید. خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز با دو میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به 446 میلیون تومان رسید.
 
اما خودروی تارا اتوماتیک به قیمت 563 میلیون تومان رسید.
 
پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده
 

فیروز نادری، کارشناس صنعت خودرو گفت: قیمت‌ها در بازار خودروی کشور همچنان با سرعت در حال افزایش هستند. چند روز گذشته مقداری سرعت افزایش قیمت کاهش یافته بود. اما مجدد به روال قبلی بازگشت. البته طولانی شدن بحث واردات نیز یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت در بازار خودرو بود.
 
او توضیح داد: به نظر نمی‌رسد کاهش قیمتی در راه باشد. تا دولت به دنبال چاره‌ای برای حل این مشکل نباشد قیمت‌ها افزایشی خواهد بود. هیچ اقدامی نیز در این رابطه از طرف دولت صورت نگرفته است.

لینک کوتاه
پراید قیمت خودرو ریزش قیمت‌ها

اخبار مرتبط

نظرات شما