نوسان قیمتی در بازار خودرو همچنان ادامه دارد. خودروها در بازار با تغییرات قیمتی مواجه هستند، اما خودروی تارا اتوماتیک نسبت به روز گذشته 11 میلیون تومان افزایش قیمت داشت.

به گزارش نسیم اقتصاد، تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو صفر داخلی در روز 28 فروردین 1401 با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغیراتی همراه است.
 
قیمت خودرو صفر داخلی امروز 28 فروردین 1401 در بازار ایران به شرح زیر است:
 
خودروی پراید 111 به 199 میلیون تومان رسید.
 
پراید 131 نیز به قیمت 168 میلیون تومان رسید.
 
خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل 1400 هم‌اکنون در قیمت 474 میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی با چهار میلیون کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، به 366 میلیون تومان رسید.
 
قیمت خودروهای پرطرفدار
 
نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس با چهار میلیون افزایش نسبت به روز گذشته، به 209 میلیون تومان رسید.
 
پژو 206 تیپ دو با دو میلیون تومان کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت 286 میلیون رسید. پژو 206 تیپ پنج به 335 میلیون تومان رسید.
 
خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز به 450 میلیون تومان رسید.
 
اما خودروی تارا اتوماتیک با 11 میلیون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت 563 میلیون تومان رسید.
 
پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده
 
حمیدرضا حیدری، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی مشهد گفت: اگر دو شرط ایران‌خودرو برای حذف قرعه‌کشی طرح‌های فروش عملی شود، میزان عرضه و تقاضا در بازار به تعادل می‌رسد. در نتیجه قیمت‌ها نیز تعادلی می‌شوند.
 
او توضیح داد: بازار نسبت به روزهای گذشته ثبات بیشتری دارد. نوسان کاهش یافته و قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای افزایش ندارد. اما همچنان قیمت‌ها بالا است. به نظر می‌رسد این شرایط تا روزهای آینده ادامه یابد.
 
پیش از این اسد کرمی، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: یکی از دلایل افزایش قیمت کمبود عرضه خودرو به بازار است. خریداران خودروی صفر نمی‌توانند در نمایشگاه‌های کشور خودروی مورد نظر را خریداری کنند و باید به سراغ دفاتر رفت.

لینک کوتاه
خودرو گران قیمت تیبا

اخبار مرتبط

نظرات شما