تعمیرات اساسی کنتیواتل شماره39 کارگاه شمش از 20 آبان ماه آغاز شد و پس از 5 روز اجرای این تعمیرات 24 آبان ماه به مدار تولید پیوست.

به گزارش نسیم اقتصاد، علی بزاز اصفهانی  معاون تجهیزات مکانیکی بخش فولاد سازی با اعلام این خبر افزود: کنتیواتل 39 در کارگاه شمش وظیفه چرخاندن شمش ها را برای تمیز کاری و کنترل ظاهری و بررسی عیوب احتمالی بر عهده دارد.
 
وی گفت: این تعمیرات با همکاری و مشارکت مدیریت های برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات مکانیک و تعمیرات و نو سازی راه و ساختمان در شرایط ایمن و بدون هیچگونه حادثه انسانی و تجهیزاتی انجام شد.
 
محمدی مهندس ارشد مکانیک تعمیرات ایستگاه های ریخته گری 3و6 گفت: در این تعمیرات نزدیک به 38 تن قطعات و تجهیزات دمونتاژ، سرویس و یا تعویض گردید و برای انجام بخشی از این تعمیرات نیاز به ریخته گری دو عدد شمش 24 متری با مقطع 250Ï320 میلی متر بود که با همکاری سرپرست کارگاه های ریخته گری و شمش این شمش ها قبل از تعمیرات، ریخته گری شد و مورد استفاده قرار گرفت .
 
شایان ذکر است؛ همکاران برق بخش، کارگاه شمش، ایمنی فنی، سفارشات بخش، دفتر فنی و رانندگان جرثقیل و نظافت صنعتی بخش فولادسازی نیز در اجرای این تعمیرات مشارکت و حضور فعال داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات شما