شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛  پانزدهم شهریور ماه سال جاری آیین انعقاد قرارداد همکاری مابین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک تجارت انجام گردید.
 
این تفاهم‌نامه که در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ایران در شرایط سخت اقتصادی منعقد شده است، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه را متعهد به پرداخت تسهیلات خرد به پشتوانه سهام عدالت جهت خرید از این فروشگاه‌ها می‌نماید.
 
آیین انعقاد این قرارداد همکاری با حضور جناب آقای دکتر رسول محمدی عضو محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و همچنین مدیران عالی رتبه دو طرف قرارداد برگزار گردید.
 
مدیر عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه پیشتر گفته بود: «فروشگاه‌ رفاه در راستای خدمت‌رسانی به مردم عزیز ایران در این شرایط سخت و پیچیده اقتصادی، راه بلندی در پیش دارد و همه توان و همت خود را برای بهبود وضع معیشت مردم با تامین کالاهای باکیفیت ملی و قیمت مناسب انجام می‌دهد.»
 
گفتنی است؛ شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌ عنوان یکی از پیشگامان مدرن صنعت خرده‌فروشی کشور با ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی قرارداد همکاری امضا کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به مجتمع‌های بزرگ تجاری، قوه قضاییه، کمیته امداد امام خمینی‌(ره)، صندوق بازنشستگی کشوری، بانک ملی ایران، بانک پارسیان، سازمان بهزیستی، سازمان غذا و دارو، شرکت ملی پست ایران، مجتمع تجارت جهانی فردوسی، همراه اول و شرکت ارتباطات مبین‌نت، تخفیفان (نت‌برگ)، اپلیکیشن فون‌پی و… اشاره کرد.
 
امروزه این ظرفیت در فروشگاه‌های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سازمان‌های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

لینک کوتاه
امضای تفاهم‌نامه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه بانک تجارت

اخبار مرتبط

نظرات شما