روند قیمت‌ها در بازار امروز (چهارشنبه) خودرو و مقایسه آن با ابتدای آذر ماه، نشان می‌دهد که بازار همچنان با افزایش قیمت قابل توجهی طی این مدت روبه‌رو بوده و افزایش سه تا 35 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از ایسنا، بررسی بازار خودرو در قریب به 10 روز اخیر نشان می‌دهد که قیمت پرتیراژهای داخلی سه تا 35 میلیون تومان افزایش یافته است؛ البته که هایما S7 توربو و پژو 207 اتوماتیک که همیشه جهش‌های بزرگ دارند، هایما در این 10 روز ثبات خود را حفظ کرده و همچنان یک میلیارد تومان است. اما پژو 207 اتوماتیک 20 میلیون ارزان‌تر شده است و تنها کاهش قیمت این بررسی قیمتی در مدت مذکور است.
 
افزایش قیمت‌ها در حالیست که بازار همچنان مشتری به خود نمی‌بیند و حتی فروشندگان با امید به افزایش بیشتر، از عرضه خودروها امتناع می‌کنند.
 
در محصولات ایران‌خودرو، کمترین میزان افزایش قیمت سه میلیون و بیشترین 35 میلیون تومان است.
 
در محصولات سایپا شیب افزایش قیمت‌ها ملایم‌تر است و در این بازه 10 روزه، قیمت خودروها بین سه تا 15 میلیون تومان افزایش یافته است.
 
مقایسه آخرین قیمت‌ خودروهای پرتیراژ در آخرین روز آبان ماه و بازار امروز (چهارشنبه 9 آذر ماه) و همچنین میزان افزایش قیمت‌ طی این مدت به شرح زیر است:

لینک کوتاه
بازار خودرو صعودی افزایش ۳ تا ۳۵ میلیونی

اخبار مرتبط

نظرات شما