حدود یک ماه پس از نخستین عرضه خودروهای گروه بهمن، فردا چهارشنبه 30 شهریور برای دومین مرتبه پای این خودروها به بورس کالا باز شده و هر کد ملی می‌تواند نسبت به خرید یک دستگاه از خودروهایی که عرضه می‌شوند اقدام کند.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از ایسنا، فردا 38 خودروی دیگنیتی سفید (تریم مشکی)، 38 خودروی دیگنیتی سفید (تریم قرمز)، 38 خودروی دیگنیتی مشکی (تریم مشکی)، دیگنیتی مشکی (تریم قرمز) هر یک با قیمت پایه 821 میلیون و 500 هزار تومان روی تابلوی بورس کالا می‌رود.
 
برای خرید خودرو دیگنیتی مهلت ثبت سفارش ساعت 17 روز سه شنبه 29 شهریور بوده و میزان پیش دریافت خرید این خودرو به میزان 30 درصد است. اشخاصی که پیشتر در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت. علاوه بر این هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه های روز انجام معامله را دارد.
 
همچنین تالار خودروی بورس کالا دوم مهرماه میزبان عرضه 175 دستگاه کارای تک کابین گروه بهمن با قیمت پایه 291 میلیون و 300 هزار تومان و 121 دستگاه کارای دو کابین با قیمت پایه 301 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود. برای خرید وانت کارا مهلت ثبت سفارش ساعت 8:30 روز شنبه 2 مهر بوده و میزان پیش دریافت خرید محصول 10 درصد است. همچنین محدودیت تعدادی خرید و ثبت سفارش برای هر کد بورسی وجود ندارد و اشخاصی که قبلا در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شده اند نیز امکان ثبت سفارش دارند. علاوه بر این خرید برای مشتریان حقوقی بلامانع است.

لینک کوتاه
عرضه خودروهای گروه بهمن بورس کالا

اخبار مرتبط

جزئیات عرضه اولیه فردا

جزئیات عرضه اولیه فردا

فردا، دوشنبه 14 شهریورماه، شش درصد از کل سهام شرکت صنایع گلدیران در بازار فرابورس، به... 13 شهریور 1401

نظرات شما