همسو با افزایش عدم اطمینان در بازارهای رمزنگاری، اتریوم نتوانست بالای 1200 دلار باقی بماند و بیت کوین در جلسه امروز به زیر 21000 دلار سقوط کرد، زیرا ارزش بازار جهانی کریپتو اوایل امروز تا 2 درصد کاهش یافت.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از خبرآنلاین، پس از شروع هفته نزولی، فشار نزولی در جلسه امروز تشدید شد و بیت کوین را اندکی به سمت پایین سوق داد.
 
بزرگترین توکن رمزنگاری جهان در جلسه روز سه‌شنبه، کمتر از 24 ساعت پس از نزدیک شدن به 22000 دلار، به پایین‌ترین حد روزانه 20577 دلار سقوط کرد.
 
روند ریزشی رهبر بازار رمزارز امروز نیز ادامه داشته است به طوری که از ابتدای امروز بیت کوین 4.23 درصد ارزان شده است و 20 هزار و 61 دلار قیمت خورده است.
 
کاهش قیمت امروز در بازار رمزارز در نتیجه جو روانی ایجاد شده در بازار و انتظارات تداوم یافتن روند نزولی رخ داده است. یکی از کاتالیزورهای اصلی این تغییر در احساسات، RSI 14 روزه است که نتوانست از سطح مقاومت اصلی خود 35.70 در روز دوشنبه خارج شود.
 
اتریوم چند قیمت خورد؟
اتریوم در اوایل جلسه روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد روزانه 1170.23 دلار سقوط کرد و گاوها نتوانستند قیمت‌ها را از این کف دور کنند.
 
گویا انتظارات تداوم یافتن روند نزولی قیمتی بر دومین ارز برتر بازار رمزارز نیز تاثیر گذاشته است و روند این ارز را نزولی کرده است.

لینک کوتاه
چرخش معاملات بازار رمزارز بیت کوین اتریوم