قرعه کشی فروش فوق العاده 5 محصول سایپا در هفته دوم دی ماه 1400 انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 13 دی ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

 به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از سایپانیوز، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 5 محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک. آر، تیبا2 با رینگ فولادی، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا 151 با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.
 
در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا 707 هزار و 197 نفر شرکت کردند که 696 هزار و 884 نفر واجد شرایط شناخته شدند.
 
ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 6 هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، 12 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.
 
در این طرح 100 دستگاه خودرو کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار و 400 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار دستگاه کوییک. آر، هزار و 500 دستگاه تیبا2 با رینگ فولادی و 2 هزار دستگاه سایپا 151 عرضه می شود.
 
اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا -دوشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت 8 صبح روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.
 
گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

لینک کوتاه
سایپا خودرو

اخبار مرتبط

نظرات شما